Ile zapłacić niani - film

Co wziąć pod uwagę, ustalając wynagrodzenie opiekunki do dziecka?

wynagrodzenie niani, opiekunka do dziecka, oszczędzanie, kobieta ze skarbonką

fot. Panthermedia

Klaudia Kaja
Oceń artykuł  36 głosów
Drukuj Drukuj
Nick:
Opinia:

seo for cheap2014.03.22 18:40
tqayfw I loved your blog article.Much thanks again. Will read on...
Madzik2014.03.03 12:31
W zupelnosci zgadzam sie z Anna, Ewa.A Eli odpisze,ze nie trafila na uczciwa w takim razie co summiennie wykonuje swoja prace. Dla mnie dziecko jest na jwazniejsze i jestem w ciaglym kontakcie z podopiedznymi:)
check it out2014.02.28 20:33
DYYHFt I truly appreciate this blog post.Really thank you! Cool.
mama 2014.02.26 21:41
Cyt za Sylwia B: "Matki wolą te tanie bez doświadczenia ,widocznie nie zależy im na własnych dzieciach żenada i dramat." To, że jako mamy wybieramy często "te tańsze nianie" często jest powodem naszych maminych żenujących ochłapów zamiast pensji w pracy. Wiadomo natomiast, że nie możemy przeznaczyć na nianię całej naszej pensji, nie po to przecież wracamy do pracy.
VIP2014.01.18 19:46
Namawiam wszystkie panie, ktore chca byc nianiami, uczcie sie jezykow i wyjezdzajcie zagranice.
link building2013.10.26 01:38
8aIbik Really appreciate you sharing this article.Thanks Again. Want more.
Ewa2013.09.05 22:21
Jak wszędzie ludzie są uczciwi i nieuczciwi.Często rodzice chcą mieć służącą za grosik a nie opiekunkę swego dziecka. Niskie wynagrodzenie ,wymagania ,zero szacunku dla osoby której powierza się swoje dziecko.Już czytając ogłoszenie można stwierdzić ,że dany rodzic ma wymagania i nic w zamian. Jestem osoba która zakończyła pracę zawodową,nigdy nie pracowałam jako opiekunka.Wychowałam swoich 2 synów, nie mam wnucząt i przebywanie z dzieckiem to dla mnie przyjemnośc.Ale poświęcając czas,dbając o podopiecznego jak o własnego wnuczka/nie jestem zgrzyzbiałą staruszką tylko sprawna intelektualnie i fizycznie osoba/Bawimy sie ,tańczymy ,śpiewamy dziecięce piosenki,czytamy ksiązeczki,spacery,obiadki.Dziecko jest zadowolone i rodzice też.Ale są to rodzice,którzy są wdzięczni za pomoc w opiece ich pociechy.Są mili i zdają sobie sprawę,że opieka to nie tylko pilnowanie czy dziecko nie zrobi sobie krzywdy,ale aktywne spędzanie z nim czasu.Zdarza się,że dziecko ma gorszy dzień i kaprysi,rozrabia i wówczas trzeba tonować złe zachowania.Chwalić kiedy ładnie je i jest grzeczne....
ela2013.07.17 22:56
Napiszę krótko, bo jesteśmy rodziną po 3 letnich doświadczeniach w sumie z trzema "nianiami" oraz wieloletnich doświadczeniach moich znajomych. Nie ma dobrych niań. Kradną, kłamią, traktują tą pracę jako dodatkowe źródło zarobku i przez to nie zależy im na niej. Dziecko w tym wszystkim jest na ostatnim miejscu. Na taką opinię same sobie zapracowały. Nie żal mi żadnej, bo zasługują na mniej niż im się wydaje. Nie chciałam obrazić tym wpisem tych prawdziwych niań, których według mnie jest naprawdę niewiele.
a2013.06.01 10:32
szkoda miejsca na taki glupi film.'wynagrodzenie godzinowe - czyli stawka godzinowa??i to mowi osoba zapewne po studiach?jakich online?
kasik2013.04.09 19:31
sprawuję opiekę nad dazieckiem i tylko opiekę. Nie interesuje mnie pranie,zmywanie czy jakiekolwiek inne sprzątanie.Jak mały śpi to mam przerwę na herbatkę:)
Sonda
słoiczek, dania gotowe, łyżeczka
Jaka jest ulubiona zupa Twojego dziecka?