„VIVA! moda” z aplikacją

Już od czwartku 6 września czytelnicy kwartalnika „VIVA! moda” będą mogli ściągnąć unikalną aplikację dostosowaną do tego tytułu!

viva moda, rozszerzona rzeczywistość
Aplikacja „VIVA! moda” to platforma łącząca świat wirtualny z rzeczywistym (augumented reality), która wykorzystuje urządzenia mobilne do rozpoznawania nałożonych na siebie obrazów i dostarczenia dodatkowych treści w formie filmów, animacji lub dźwięków. 

Partnerem technologicznym aplikacji „VIVA! moda” jest Aurasma, lider rozwiązań z zakresu augmented reality.

„VIVA! moda” z dumą dołączyła do listy globalnych magazynów takich jak Vogue UK, GQ USA, Elle Turkey czy Marie Claire Italy, które posiadają własną, brandowaną aplikację wykorzystującą technologię rozszerzonej rzeczywistości Aurasma.Kwartalnik „VIVA! moda” przy współpracy z Chanel przygotował film prezentujący kulisy powstawania sesji beauty zamieszczonej w jesiennym wydaniu. Film będzie mógł obejrzeć każdy czytelnik „VIVA! moda”, który pobierze aplikację.


Projekty z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości tworzą wartość dodaną dla Czytelnika. Redakcja może w ten sposób pokazywać zdjęcia, które nie zmieściły się do aktualnego wydania, kulisy sesji, filmy lub inne materiały w obszarze rozszerzonej rzeczywistości, bez konieczności przenoszenia Czytelnika do internetu.


Skorzystaj z możliwości oferowanych przez aplikację "VIVA! moda":


KROK 1 

Pobierz darmową aplikację "VIVA! moda" z Twojego sklepu App Stpore lub Google Play


KROK 2 

Uruchom aplikację na swoim smartfonie lub tablecie z kamerą 


KROK 3
Skieruj obiektyw aparatu / kamery swojego mobilnego urządzenia na stronę z logo aplikacji "Viva! MODA" - tak jak przy robieniu zdjęcia...


KROK 4

... zobacz co się stanie!


Aplikację wykonała poznańska firma AppChance, oficjalny Partner Aurasma w Polsce. Viva! moda
Oceń artykuł  1 głos
Drukuj Drukuj
Nick:
Opinia:
Sonda
słoiczek, dania gotowe, łyżeczka
Jaka jest ulubiona zupa Twojego dziecka?